Святкування хрещення Київської Русі-України у Житомирі: хода, конкурси, виступи, майстер-класи, молебень та концерт

7.08.2018 15:42 Житомирська область, хресна хода, хрещення Русі, 1030-річчя, Ярослав Лагута Версія для друку
559

У Житомирі під час святкування 1030-річниці хрещення Русі-України відбудеться хресна хода, спільний молебень, а також працюватиме дитяче містечко із конкурсами та майстер-класами. Завершиться все святковим концертом.

 

Про це говорили сьогодні, 7 серпня, на прес-конференції за участю представників різних конфесій та заступника голови ОДА Ярослава Лагути.

 

«На Житомирщині існує загальнохристиянський діалог та діалог між владою та представниками релігійних громад. Саме хрещення є тією подією, яка лежить в основі та має на меті об’єднати наше суспільство у непростий час», – сказав Ярослав Лагута.

 

За словами голови Ради церков Протопресвітера Житомирського протопресвітерства Київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви отця Віталія Сидорука хресна хода розпочнеться від Костелу Святої Софії та закінчиться спільним молебнем на вулиці Михайлівській (напроти будинку Трибеля).

 

«Спільна хресна хода розпочнеться о 15.00 год. біля Костелу Святої Софії, далі рухатиметься до Спасо-Преображенського кафедрального собору, потім – вулицями Грушевського та Покровською до Михайлівської. Це не має бути суто релігійним заходом, тому ми пропонуємо християнський родинний відпочинок на цьому святі. Будуть розважальні точки, де діти і родини зможуть відпочити. Завершиться свято концертом», – розповів отець Віталій Сидорук.

 

Також на прес-конференції говорили про створення Української Єдиної Помісної Православної Церкви.

 

«Церква і держава завжди мають співпрацювати. Президент все робить, щоб в Україні була Єдина Помісна Церква. Кроку назад вже не буде», – зазначив Архієпископ Житомирський і Поліський Української Автокефальної Православної Церкви Володимир.

 


Нагадаємо, що Житомирщина долучилась до заходів з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців