Свято-Михайлівський кафедральний собор відзначає 160-річчя

21.11.2016 14:35 Житомирська область, Свято-Михайлівський кафедральний собор, 160 років, відзначення, Ярослав Лагута Версія для друку
540  

Сьогодні, 21 листопада, з нагоди 160-річниці з дня заснування Свято-Михайлівського кафедрального собору відбувся Собор Архангела Божого Михаїла та інших сил безтілесних.


Божественна літургія, яку провів Архиєпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав у співслужінні єпископів та духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату, розпочалася о 10.00.


У богослужінні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та міський голова Сергій Сухомлин.


«Маю велику честь привітати всіх нас зі святами. Це і День Святого Михаїла, і 160 років з дня заснування храму, а також – День Гідності і Свободи. Цей збіг не є випадковим, саме у Києві Михайлівський золотоверхий собор прихистив перших жертв майдану. Михайлівський собор у Житомирі став свого роду осередком українського слова та духовності. Тож вітаю усіх вас та бажаю вам переможного мирного неба над головою. Зі святом!», – зазначив Ярослав Лагута.


Також настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору Отець Богдан отримав орден за заслуги III ступеня від міського голови.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців