Телефонний довідник

Посада

Прізвище, ім’я,

по батькові

Номер телефону

Голова облдержадміністрації

ГУНДИЧ Ігор Петрович

41-34-90

Приймальня

47-50-00

Заступник голови облдержадміністрації

ЛАГУТА Ярослав Миколайович

41-33-06

Приймальня

47-50-01

Заступник голови облдержадміністрації

ЯСЮНЕЦЬКИЙ Олексій Олексійович

41-34-86

Приймальня

47-50-01

Заступник голови облдержадміністрації

ЩЕБЕТОВ Роман Олегович

 

Приймальня

 47-50-02

Керівник апарату облдержадміністрації

ШАТИЛО Олексій Анатолійович

 41-89-35

Приймальня

 47-50-02

 

 

Організаційний відділ

Начальник відділу

Бабич Олександр Сергійович

47-50-70

Головний спеціаліст

Шведова Світлана Олегівна

47-50-79

 

Юридичне управління

Начальник управління

Демидчук Ірина Володимирівна

47-50-72

 

Управління документообігу та роботи зі зверненнями громадян

Начальник управління

 Бойко Лариса Миколаївна

 47-50-44

 

 Відділ діловодства та докуметообігу

Начальник відділу

 

 
Заступник начальника відділу

Коханчук Валентина Миколаївна

47-50-10 
 

 

 Відділ роботи із зверненнями громадян

 

Начальник відділу

Хоменко Тетяна Григорівна

47-50-30

Головний спеціаліст

Ковальчук Тамара Миколаївна

47-51-08

 

 

Служба управління персоналом

Начальник відділу

Семенчук Ганна Федорівна

47-50-25

Головний спеціаліст Бугайова Людмила Євгенівна

47-50-29

 

Відділ адміністрування Державного реєстру виборців

Начальник відділу

Христич Наталія Геннадіївна

47-50-39
Головний спеціаліст Осадчук Костянтин Борисович 47-50-92

 

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Начальник відділу – головний бухгалтер

Караваненко Надія Василівна

47-47-30
Головний спеціаліст - бухгалтер

Ходоровська Алла Віталіївна

47-50-80

 

Сектор інформаційних технологій

Начальник відділу   47-51-30

Головний спеціаліст

  47-51-30

 

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

Головний спеціаліст

ХАБЧУК Олег Матвійович

47-51-25

 

Сектор мобілізаційної роботи та 

взаємодії з правоохоронними органами

Завідувач сектору    
Головний спеціаліст

ХРОМОВА Вікторія Дмитрівна

47-50-91

 

Головний спеціаліст з питань режимно–секретної роботи

Головний спеціаліст

БЄЛЯКОВА Наталія Ігорівна

47-50-21

 

 

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики

Директор департаменту  

47-38-83

Приймальня

47-38-83

Заступник

Градівський Віктор Михайлович

47-46-05

Заступник

Арендарчук Наталія Петрівна 47-45-93

 

Департамент фінансів

Т.в.о. директора департаменту Мініч Леонід Григорович 47-45-99
Приймальня 47-46-36
Заступник   47-45-94
Заступник    
Заступник ТУРСЬКИЙ Вадим Валентинович 47-46-04

  

Департамент праці, соціальної та сімейної політики

Директор департаменту Прокопець Юрій Васильович 24-54-64

Приймальня

24-08-41

Заступник

ПАВЛЮК Василь Петрович 24-08-48

Заступник

БОЙМ Світлана Миколаївна 47-47-26

 

Управління дорожнього будівництва та інфраструктури

Начальник управління

КРИСЮК Роман Анатолійович

41-34-84

Приймальня, факс 47-46-29
Заступник    

 

Департамент регіонального розвитку

Директор департаменту  

47-44-27

Приймальня, факс

47-44-27

Заступник

Забродський Геннадій Олександрович

47-47-12

Заступник

Варема Тетяна Никифорівна 47-47-12 

Заступник

Мединський Віктор Христофорович 47-43-97

 

Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту

Начальник управління Гресь Світлана Миколаївна

47-44-36

Приймальня

47-44-36

Заступник

Антонюк Олександр Миколайович

47-44-31

Заступник

Козловець Сергій Миколайович

47-44-25

 

Управління цивільного захисту населення

Начальник управління БЕЗНОСЮК Сергій Володимирович

22-07-61

Приймальня, факс

  22-07-53

Заступник

ГРИБ Василь Миколайович 22-07-75

 

Управління охорони здоров’я

Начальник управління

Суслик Микола Петрович

47-44-22

Приймальня

47-44-22
Заступник  

 


Управління екології та природних ресурсів

Начальник управління

Ревенко Оксана Михайлівна

22-08-24

Приймальня, факс 

  22-08-24

Заступник

  22-08-24

Заступник начальника управління - начальник відділу регулювання прородокористування

Пасенюк Віталій Георгійович 22-08-24

 

Управління культури та туризму

В.о. начальника управління

Парфентієва Тетяна Миколаївна

47-22-00

Приймальня, факс 47-22-00
Заступник   47-22-00

 

Управління освіти і науки

Начальник управління

Шевчук Лариса Петрівна

47-44-97
Приймальня 47-44-97
Заступник Липовецька Ольга Григорівна 47-44-97

 

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Начальник управління ГРИГОР’ЄВА Ольга Миколаївна 47-46-20
Канцелярія

47-46-18

ф. 47-46-18

Заступник начальника управління - начальник відділу інформаційної діяльності ШЕВЧУК Марина Юріївна  47-50-19

 

Служба у справах дітей

Т.в.о. начальника служби ПИЛИПЧУК Наталія Сергіївна

47-50-11

  

Державний архів Житомирської області

Директор архіву СЛОБОЖАН Ігор Миколайович  42-48-00
Приймальня 

42-48-00

Заступник директора архіву

МИРОНЕНКО Лариса Василівна

42-47-42
Заступник директора – 
головний зберігач фондів
ШИМЧЕНКО Наталія Григорівна 42-47-99

 

Відділ внутрішнього аудиту

Начальник Козяр Сергій Петрович 41-86-29

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців