• Карта сайту
  • Посада

    Прізвище, ім’я,

    по батькові

    Номер телефону

    Голова облдержадміністрації

    ГУНДИЧ Ігор Петрович

    41-34-90

    Приймальня

    47-50-00

    Заступник голови облдержадміністрації

    ЛАГУТА Ярослав Миколайович

    41-33-06

    Приймальня

    47-50-01

    Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації

    ЯСЮНЕЦЬКИЙ Олексій Олексійович

    41-34-86

    Приймальня

    47-50-01

      

    Організаційний відділ

    Начальник відділу

    Бабич Олександр Сергійович

    47-50-70

    Головний спеціаліст

    Шведова Світлана Олегівна

    47-50-79

     

    Юридичний відділ

    Начальник відділу

    Демидчук Ірина Володимирівна

    47-50-72

     

    Відділ діловодства та докуметообігу

    Начальник відділу

     

     
    Заступник начальника відділу

    Коханчук Валентина Миколаївна

    47-50-10 


     

    Сектор контролю 

    Завідувач сектору

    Савченко Микола Станіславович

    47-51-07

     

     

    Відділ кадрової роботи

    Начальник відділу

    Семенчук Ганна Федорівна

    47-50-25

    Головний спеціаліст Бугайова Людмила Євгенівна

    47-50-29

     

    Відділ роботи із зверненнями громадян

    Начальник відділу

    Хоменко Тетяна Григорівна

    47-50-30

    Головний спеціаліст

    Ковальчук Тамара Миколаївна

    47-51-08

     

    Відділ адміністрування Державного реєстру виборців

    Начальник відділу

    Христич Наталія Геннадіївна

    47-50-39
    Головний спеціаліст Осадчук Костянтин Борисович 47-50-92

     

    Відділ фінансового забезпечення

    Начальник відділу – головний бухгалтер

    Караваненко Надія Василівна

    47-47-30
    Головний спеціаліст - бухгалтер

    Ходоровська Алла Віталіївна

    47-50-80

     

    Відділ інформаційних технологій

    Начальник відділу   47-51-30

    Головний спеціаліст

    ІЛЬЧЕНКО Антон Леонідович 47-51-30

     

    Відділ з питань державних закупівель та господарського забезпечення

    Начальник відділу

    ВАСЯНОВИЧ Олексій Семенович

    47-50-03

    Головний спеціаліст

    СЕМЕНІЙ Юрій Павлович

    47-51-02

     

    Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції

    Головний спеціаліст

    ХАБЧУК Олег Матвійович

    47-51-25

     

    Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами

    Головний спеціаліст

    НЕЧЕПОРЕНКО Лариса Всеволодівна

    47-51-48

     

    Сектор мобілізаційної роботи

    Завідувач сектору    
    Головний спеціаліст

    ХРОМОВА Вікторія Дмитрівна

    47-50-91

     

    Головний спеціаліст з питань режимно–секретної роботи

    Головний спеціаліст

    БЄЛЯКОВА Наталія Ігорівна

    47-50-21

     

     

    СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

     

    Департамент економічного розвитку, торгівлі
    та міжнародного співробітництва

    Директор департаменту Шатило Олексій Анатолійович

    47-38-83

    Приймальня

    47-38-83

    Заступник

    Градівський Віктор Михайлович

    47-46-05

    Заступник

    Арендарчук Наталія Петрівна 47-45-93

     

    Департамент фінансів

    Т.в.о. директора департаменту Мініч Леонід Григорович 47-45-99
    Приймальня 47-46-36
    Заступник   47-45-94
    Заступник    
    Заступник ТУРСЬКИЙ Вадим Валентинович 47-46-04

     

    Управління агропромислового розвитку

    Начальник управління КИРИЛЮК Руслан Миколайович

    47-47-50

    Приймальня

    47-47-50
    ф. 47-47-06

    Заступник

    БАБИЧ Леонід Федорович

    47-47-50
    Заступник

    ДОБРИНСЬКА Ніна Каїтанівна

    47-47-50

     

    Департамент праці та соціального захисту населення

    Директор департаменту Прокопець Юрій Васильович 24-54-64

    Приймальня

    24-08-41

    Заступник

    ПАВЛЮК Василь Петрович 24-08-48

    Заступник

    БОЙМ Світлана Миколаївна 47-47-26

     

    Управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму

    Начальник управління

    КРИСЮК Роман Анатолійович

    41-34-84

    Приймальня, факс 47-46-29
    Заступник    

     

    Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства

    Директор департаменту Щебетов Роман Олегович

    47-44-27

    Приймальня, факс

    47-44-27

    Заступник

    Забродський Геннадій Олександрович

    47-47-12

    Заступник

    Варема Тетяна Никифорівна 47-47-12 

    Заступник

    Мединський Віктор Христофорович 47-43-97

     

    Управління сім’ї, молоді та спорту

    Начальник управління Гресь Світлана Миколаївна

    47-44-36

    Приймальня

    47-44-36

    Заступник

    Антонюк Олександр Миколайович

    47-44-31

    Заступник

    Козловець Сергій Миколайович

    47-44-25

     

    Управління цивільного захисту населення

    Начальник управління БЕЗНОСЮК Сергій Володимирович

    22-07-61

    Приймальня, факс

      22-07-53

    Заступник

    ГРИБ Василь Миколайович 22-07-75

     

    Управління охорони здоров’я

    Начальник управління

    Суслик Микола Петрович

    47-44-22

    Приймальня

    47-44-22
    Заступник  

     


    Управління екології та природних ресурсів

    Начальник управління

    Ревенко Оксана Михайлівна

    22-08-24

    Приймальня, факс 

      22-08-24

    Заступник

      22-08-24

    Заступник начальника управління - начальник відділу регулювання прородокористування

    ПАСЕНЮК Віталій Георгійович 22-08-24

     

    Управління культури

    В.о. начальника управління

    Парфентієва Тетяна Миколаївна

    47-22-00

    Приймальня, факс 47-22-00
    Заступник   47-22-00

     

    Управління освіти і науки

    Начальник управління

    Шевчук Лариса Петрівна

    47-44-97
    Приймальня 47-44-97
    Заступник Липовецька Ольга Григорівна 47-44-97

     

    Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

    Начальник управління ГРИГОР’ЄВА Ольга Миколаївна 47-46-20
    Канцелярія

    47-46-18

    ф. 47-46-18

    Заступник начальника управління - начальник відділу інформаційної діяльності ШЕВЧУК Марина Юріївна  47-50-19

     

    Служба у справах дітей

    Т.в.о. начальника служби ПИЛИПЧУК Наталія Сергіївна

    47-50-11

      

    Державний архів Житомирської області

    Директор архіву МИХАЙЛОВ Антон Миколайович 42-48-00
    Приймальня 

    42-48-00

    Заступник директора архіву

    МИРОНЕНКО Лариса Василівна

    42-47-42
    Заступник директора – 
    головний зберігач фондів
    ШИМЧЕНКО Наталія Григорівна 42-47-99

     

    Відділ внутрішнього аудиту

    Начальник Козяр Сергій Петрович 41-86-29