Тисячі українців долучились до фестивалю «Купальські роси» на Житомирщині. ФОТО

7.07.2018 14:40 Житомирська область, фестиваль, Купальські роси, театралізоване дійство, Геннадій Зубко, Ігор Гундич Версія для друку
660  

Понад 5 тисяч жителів Житомирщини та України взяли участь у театралізованому фольклорно-етнографічному фестивалі «Купальські роси», який відбувся у с. Немиринці Ружинського району.

 

До 15-го ювілейного фестивалю та святкових заходів вчора, 6 липня, долучилися Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, посли з 27 країн світу та туристи з усієї України.

 

Відвідуючи яскраве театралізоване дійство, Геннадій Зубко зазначив: «Українці – вони такі: гуртом працюють, і гуртом відпочивають! Купальське дійство, як магія, об’єднало громаду, об’єднало дуже багато людей різних поколінь. Традиція яка зберігається віками та передається нашим дітям. Зберігається у найменших селах. Чекаємо, що скоро у Ружинському району з’явиться об’єднана громада – згуртована, дружня й успішна».

 

Цього року всі, хто завітав на свято, стали першими відвідувачами нового парку «Ян» та вязли участь у святковому дійстві «Магія купальської ночі» із фаєр-шоу, багаттям та забавами.

 

Під час усього фестивалю працювали виставки ковальського та гончарного ремесла від майстрів народної творчості, підприємців Житомирщини та інших областей України.

 

Нагадаємо, що завтра, 8 липня, десятки автомобільних екіпажів з усієї України будуть змагатися у ІІІ етапі Чемпіонату України з авторалі «Столиця» на Житомирщині.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців