Топ-5 можливостей: програми стажування, конкурси та вакансії на волонтерство

26.03.2018 10:43 можливості, конкурси, вакансії, волонтерство, обмін, стажування Версія для друку
291

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства до огляду топ-5 можливостей з навчання, стажування та волонтерства.топ-5

Громадянська організація «Ліга захисту громадяньских прав» шукає співробітників

Основні напрямки діяльності організації це захист прав та свобод громадян України, недопущення дискримінації по відношенню до людей. Адвокаційна підтримка населення.

 

На даний час ведеться робота по захисту прав і свобод у сфері охорони здоров’я, а саме реалізація права на добровільну вакцинацію, інформацію та освіту. На сьогоднішній день відбувається жорстка дискримінація людей, які зробили такий вибір.

 

Організація шукає: ідейних людей, особисті цінності, яких співпадають з ідейними цінностями громадського об’єднання.

 

Територія пошуку: обласні центри України – координатори діяльності.

 

Деталі: https://www.prostir.ua/?jobs=vakansiji-v-ho-liha-zahystu-hromadyanskyh-prav

 

Набір молодих лідерів на участь в програмі EUVP

EUVP запрошує молодих лідерів з України відвідати Європу, більше дізнатись про діяльність ЄС, краще зрозуміти його цінності та обмінятись досвідом.

 

Візит складається з окремої 5-8-денної програми зустрічей з посадовими особами ЄС, в установах ЄС у Брюсселі, Страсбурзі та/або Люксембурзі.

 

Візит в рамках програми відбудеться в 2019 році (точна дата обирається учасником із запропонованого списку).

 

Дедлайн подачі заявки: 25 квітня 2018 року

 

Деталі: https://www.prostir.ua/?grants=nabir-molodyh-lideriv-na-uchast-v-prohrami-euvp

II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе»

Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Проекту формування академічної доброчесності в школі (SAISS) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України, проектом «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» (SACCI) (Management Systems International, Inc., a Tetra Tech Company, USAID Contractor), компанією «Антиплагіат», Могилянською школою журналістики оголошують II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе».

 

Конкурс проводиться з метою інформування освітньої  спільноти, студентів, абітурієнтів, учнів та їх батьків, а також широкого суспільного загалу щодо поняття академічної доброчесності, попередження та протидії корупції, її деструктивного впливу через створення соціальної реклами, яка озвучує та закріплює фундаментальні норми розвиненої спільноти: моральність, чесність, відповідальність, свідомий підхід до навчання та викладання, активна громадянська позиція тощо.

 

Деталі: http://www.saiup.org.ua/nashi-novyny/ii-vidkrytyj-vseukrayinskyj-studentsko-uchnivskyj-konkurs-sotsialnyh-videoproektiv-chesnist-pochynayetsya-z-tebe/

 

Стажування для журналістів у Німеччині

Програма графині Маріон Денхофф – це можливість для молодих журналістів протягом двох місяців працювати редактором-стажером у одному з німецьких ЗМІ.

 

Інтерну виплачується стипендія у розмірі 3 900 €.

 

Ця сума передбачає покриття витрат на переїзд, медичне страхування та проживання в Німеччині. Місце стажування визначає сама організація. Взяти участь у програмі можуть журналісти віком від 23 до 35 років. Учасники повинні вільно володіти німецькою мовою.

 

Деталі: http://diem.studway.com.ua/d/stazhuvannya-dlya-zhurnalistiv-u-nimechchi/

 

Відбір на програму візитів до ЄС на 2019 рік

Програма візитів до Європейського Союзу (EUVP) запрошує лідерів українського громадянського суспільства відвідати ЄС та краще ознайомитися з цінностями та принципами діяльності Європейського Союзу. Учасники програми відвідають європейські інституції у Брюсселі, Страсбурзі та Люксембурзі. Організатори забезпечують транспортні витрати та добові учасників.

 

Дедлайн - 25 квітня 2018 року.

 

Деталі: https://gurt.org.ua/news/trainings/44463/

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців