• Карта сайту
 • Вітання Сергія Машковського до Дня захисту дітей

  Заради їх щастя ми долаємо всі труднощі і перешкоди. Хочеться, щоб наші нащадки зростали під мирним небом у любові і достатку. Щоб лунав на нашій землі дзвінкий дитячий сміх!

  докладніше

  Реформи у Базарі

  Під час робочої поїздки до Народицького району голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський відвідав с. Базар.

  докладніше

  Центр допомоги учасникам АТО працював на виїзді

  29 травня представники Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрацї, Центру соціальної допомоги учасникам АТО при міськраді та волонтери провели виїзний прийом військовослужбовців.

  докладніше

  Сергій Машковський: ніхто не має права це забувати

  29 травня у Народицькому районі голова облдержадміністрації Сергій Машковський зустрівся з родинами загиблих в АТО - Юрченко Ігоря та М’ялкіна Ярослава.

  докладніше

  Допомога захиснику України

  До Центру допомоги учасників АТО та членам їх сімей звернувся житомирянин, боєць 92-ї окремої механізованої бригади Сергій Білан.

  докладніше

  На Житомирщині пройшли останні дзвінки. ФОТОРЕПОРТАЖ

  У 790 школах Житомирщини проходить Свято останнього дзвоника. На 120 тис. школярів області чекає улюблена пора – літні канікули. Для 7706 випускників цей шкільний дзвінок вже останній.

  докладніше

  Голова ОДА Сергій Машковський вітає учнів з останнім дзвінком

  Я вірю, що ці діти нас не підведуть, а своїми справами доведуть, що українці – найкраща нація!

  докладніше

  СБУ викрила київську фірму, яка постачала до лікарень Житомирщини несертифікований медичний кисень

  Житомирській області співробітники Служби безпеки України викрили та припинили протиправну діяльність київської комерційної структури, яка постачала до лікувальних установ медичний кисень сумнівної якості та походження.

  докладніше

  З 1 червня ціну на газ для промисловців та бюджетників знову знижено

  З 01.06.2015 р. граничний (максимальний) рівень ціни на природний газ, що реалізується промисловим споживачам та іншим суб’єктам господарювання.

  докладніше

  Пільговий проїзд у залізничному транспорті

  Велика кількість категорій пільговиків і надалі зможе користуватися послугами залізничного транспорту за пільговою ціною та безкоштовно.

  докладніше