• Карта сайту
 • У Житомирі розповіли, як проходив процес децентралізації у Польщі

  У Житомирі сьогодні, 31 травня, пройшов другий день семінару-майстерні «Децентралізація на практиці» у рамках проекту «Децентралізація на практиці ІІ. Польський досвід децентралізації та самоврядної освіти для лідерів громад з 7-ми областей Центральної України».

  докладніше

  Діалог між владою і громадянським суспільством має бути конструктивним

  30 травня у Вінниці відповідальні за комунікації з громадськістю в облдержадміністрації, районних державних адміністраціях Житомирської області взяли участь у регіональному навчальному семінарі «Механізми взаємодії між органами виконавчої влади та інститутами громадянського суспільства».

  докладніше

  Сім нових пільг для учасників АТО

  Про це повідомляє Державна фіскальна служба.

  докладніше

  Відеофестиваль PLURAL+ UKRAINE шукає учасників

  За підтримки Мінмолодьспорту з нагоди 65-ї річниці Міжнародної організації з міграції (MOM) та 20-річчя роботи представництва MOM в Україні проводиться національний молодіжний відеофестиваль PLURAL+ UKRAINE, який є частиною глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізацій ООН та MOM «Молодіжний відеофестиваль PLURAL+».

  докладніше

  Діти у Хорватії зустрілися з учасниками АТО та грали у футбол. ФОТО

  Діти учасників АТО, які відпочивають у Хорватії за підтримки Івіци Піріча, купаються в морі, ходять на екскурсії, дають концерти та грають у футбол.

  докладніше

  Стан підготовки таборів до оздоровчого сезону обговорили в облдержадміністрації

  Нарада пройшла під головуванням начальника управління сім’ї, молоді та спорту Світлани Гресь за участю директорів таборів та представників органів державного нагляду (контролю).

  докладніше

  Керівник області відвідає Новоборівську об’єднану громаду. АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ

  Завтра, 1 червня, голова облдержадміністрації Сергій Машковський відвідає Новоборівську об’єднану територіальну громаду у Володарсько-Волинському районі, де пройде нарада з питань організації системи цивільного захисту ОТГ.

  докладніше

  У Житомирській області 58 посадових осіб притягнуто до відповідальності

  За вчинені фінансові порушення 46 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 12 – до дисциплінарної та матеріальної.

  докладніше

  Для ОТГ працює пряма телефонна лінія з питань освіти

  У процесі налагодження управління шкільною мережею, організації опорних шкіл, в органів місцевогосамоврядування у об’єднаних територіальних громад (ОТГ) виникає низка питань, з яких потрібніконсультації експертів та допомога фахівців Міністерства освіти і науки.

  докладніше

  Ситуація в зоні проведення АТО за минулу добу

  Впродовж минулої доби противник 21 раз відкривав вогонь по опорних пунктах українських захисників.

  докладніше