Туристичний потенціал Житомирщини презентували на ярмарку

6.08.2018 17:42 туризм, Житомирщина, Тетяна Парфентієва, Обласний туристичний інформаційний центр Версія для друку
142

Представники туристичного бізнесу області, ОТГ, громадськості та журналісти зібралися разом для оцінки результатів роботи із розвитку туризму в регіоні. Презентація та обговорення відбулися сьогодні, 6 серпня, під час «Ярмарку туристичних пропозицій Житомирщини».

 

 

Участь у роботі ярмарку взяли в.о. начальника управління культури та туризму Житомирської ОДА Тетяна Парфентієва та директор Обласного туристичного інформаційного центру Василь Кравчук.

 

 

«Сьогодні хочу презентувати напрацювання експертної групи, яка займається оновленням культурних інституцій в області. Розпочали ми з обласного центру – Житомира. Шкода, але через близьке межування із Києвом спостерігається відтік молоді, що могла б розвивати наш регіон. Нами було визначено кілька культурних напрямків, які б могли допомогти зупинити це негативне явище», - розповіла Тетяна Парфентієва.

 

 

Також під час презентації в.о. начальника управління культури та туризму показала всім присутнім концепцію музею природи та історії, що буде знаходитися в Магістраті.

 

 

Директор Обласного туристичного інформаційного  центру Василь Кравчук презентував ролик про туристичний розвиток області – від сьогодення до планів на 2020-2030 роки. Зокрема, він розповів про концепцію фестивального Житомира, наголосивши, що цьогорічні літні фестивалі – це лише початок.

 

 

Нагадаємо, що інститути громадського суспільства області мають змогу скористатися можливостями.

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців