У 2017 році рівень планової вакцинації населення порівняно з 2016 роком зріс удвічі, - Павло Розенко

7.03.2018 11:33 Україна, вакцинація, рівень, зростання, хвороби, діти, Павло Розенко Версія для друку
263

2017 рік щодо планової вакцинації населення показав набагато кращий результат, ніж 2016 рік.

 

Про це у ході селекторної наради заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 

«Рівень планової вакцинації фактично зріс удвічі порівняно з 2016 роком. У 2017 році, згідно з плановим календарем щеплень, було вакциновано, зокрема, 93% дітей віком до 1 року і 90% дітей віком до 6 років», - сказав він.

 

За словами Віце-прем’єр-міністра, саме низький рівень вакцинації у минулі роки став основною причиною спалаху кору в Україні. «В подальшому цього не можна допускати», - наголосив він, звертаючись до учасників наради.

 

Павло Розенко підкреслив, що у 2018 році всі області будуть забезпечені вакцинами КПК (від кору, паротиту та краснухи) в повному обсязі.

 

«На сьогодні залишок вакцин по всій Україні з попередніх поставок становить 195 тисяч доз і 220 тисяч доз вакцин КПК прибули в Україну наприкінці лютого і зараз активно розвозяться по регіонах. Таким чином, ми забезпечимо області вакциною у повному обсязі», - зазначив він.

 

Павло Розенко повідомив, що вакцину вже отримали Київ та Київська область, Житомирська, Одеська, Львівська, Вінницька, Закарпатська, Миколаївська, Івано-Франківська, Рівненська, Чернівецька, Волинська, Херсонська, Тернопільська, Хмельницька, Кіровоградська та Черкаська області.

 

Найближчим часом, за його словами, запланована або вже здійснюється доставка вакцин у східні та центральні регіони України - це Харківська, Полтавська, Запорізька, Дніпровська, Сумська, Чернігівська, Донецька, Луганська області.

 

«Безумовно, протягом року ми виконаємо всі зобов’язання щодо поставок вакцин згідно з графіком», - підкреслив Павло Розенко, наголосивши на необхідності посилювати інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності вакцинації.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців