У 2018 році діти підуть до першого класу реформованої школи – Лілія Гриневич

4.06.2017 10:45 Житомирська область, нова школа, рефрмування, Міністр освіти, Лілія Гриневич, підхід до преси Версія для друку
1026

1У 2018/19 навчальному році діти підуть до першого класу вже реформованої школи.

 

Про це розповіла журналістам Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич 2 червня під час робочого візиту на Житомирщину.

 

«Під час зустрічі ми з педагогами обговорювали концепцію нової української школи. Це стратегічний документ, який віддзеркалюється в законі про освіту. У парламенті Закон України «Про освіту» прийняли у першому читанні. Він визначає, як фактично буде рухатися наша освіта далі, зокрема, зміни, які будуть у середній освіті. У 2018-2019 навчальному році діти підуть до першого класу реформованої школи, яка буде базуватися на компетентнісному підході», – зазначила Лілія Гриневич.

 

За словами Міністра, сьогоднішня середня школа вже не відповідає вимогам сучасності.

 

«Ми хочемо перейти від школи, яка напихає дітей знаннями, здебільшого, теоретичними, до школи для життя у 21-му столітті. Надати дітям саме ті компетентності, які необхідні, щоб самореалізуватися індивідуально, професійно. Також буде оновлення підготовки вчителів», – розповіла Лілія Гриневич.

 

Нагадаємо, 2 червня Міністр освіти і науки України відвідала Коростишівську гуманітарну гімназію №5 та привітала Житомирський національний агроекологічний університет з 95-річчям.

 

1

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців