У 2018 році продовжаться компенсації з обласного бюджету за корови та доїльні апарати

5.02.2018 15:55 Житомирська область, компенсація, корови, доїльні апарати, кошти, приріст, господарства, Версія для друку
952

1,6 млн грн планують спрямувати у 2018 році на розвиток м’ясо-молочної галузі Житомирщини.

 

Як і минулого року, кошти розподілять за напрямками – відшкодування вартості установок індивідуального доїння корів, приріст поголів’я корів у сільгосппідприємствах, часткове відшкодування вартості придбання племінних телиць, нетелей, корів господарствами населення.

 

Про це повідомляє управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

 

1 млн грн – на доїльні апарати. Цьогоріч продовжиться відшкодування вартості установок індивідуального доїння корів. Адже у 2017 році цей напрям викликав ажіотаж серед населення і майже 300 домогосподарств отримали компенсації.

 

Мають право отримати компенсації ті господарства, які утримують 3 і більше корови. Розмір компенсації складатиме не більше 7 тисяч гривень й отримати її господарство населення має право один раз на 5 років.

 

Така підтримка надається для збільшення обсягів виробництва та якості молока, механізації процесу доїння корів та зменшення витрат ручної праці.

 

500 тис. грн – за приріст поголів’я.

 

2 тис. грн можуть отримати господарства за кожну прирощену корову.

 

 

Для цього сільськогосподарські підприємства мають утримувати станом на 1 січня 2018 року не менше, як 30 корів, а фермерські господарства – не менше, як 10 корів.

 

100 тис. грн – на придбання племінних телиць, нетелей, корів господарствами населення.

 

Підприємствам виплачуватимуть половину вартості, але не більше 10 тис. грн за одну голову, закуплених племінних телиць, нетелей, корів молочного та м’ясо-молочного напрямів продуктивності, які придбані у племінних заводів, племінних репродукторів на території області і за її межами.

 

Деталі за тел. управління агропромислового розвитку облдержадміністрації (0412) 47-47-50.

 

Загалом на розвиток агропромислового комплексу Житомирщини у 2018 спрямують 5,3 млн грн з обласного бюджету, які розподілять за 8 напрямками. Напрямки програми та розподіл коштів затвердять депутати під час чергової сесії обласної ради, яка відбудеться 7 березня 2018 року. Після цього на сайті ОДА будуть опубліковані умови та необхідні документи для отримання компенсацій та відшкодування.

 

Довідково: У 2017 році на виконання заходів Програми за 6 напрямками з обласного бюджету було використано 6,1 млн грн. Найбільше коштів спрямовано на відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння корів господарствами населення – майже 2 млн грн. Індекс сільськогосподарського виробництва минулого року склав 105,2%, за яким Житомирщина посіла 4 місце в Україні.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців