У Баранівському районі за півроку надано 3849 адміністративних послуг

13.07.2017 17:00 Житомирська область, Баранівський район, адміністративні послуги, звернення, населення Версія для друку
173

1Протягом І півріччя 2017 року у Баранівському районі було надано 3 тис. 849 адміністративних послуг.

 

Про це повідомляє Баранівська райдержадміністрація.

 

Загалом, центр надання адміністративних послуг надав 350 послуг, відділ освіти, охорони здоров’я, сім'ї, молоді, спорту та культури – 14, відділ агропромислового розвитку, архітектури та ЖКГ, управління економічного, агропромислового розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ – 17, відділ економічного розвитку управління економічного, агропромислового розвитку, архітектури та ЖКГ – 979, міграційна служба – 554 та відділ Держгеокадастру – 1935.

 

Також населенню було надано 51 консультацію.

 

Адміністративні послуги надаються в межах чинного законодавства. Постійно проводиться роз’яснювальна робота стосовно процедур їх надання. У районі також діють «гарячі лінії», «телефони довіри», що розглядають питання, в тому числі, порядку надання адміністративних та інших платних послуг.

 

Облаштовано  інформаційні  стенди  із  зразками  відповідних  документів  та  іншої інформації  для  отримання  адміністративної  послуги  без  сторонньої  допомоги.

 

Нагадаємо, що у Житомирі з’явиться регіональний супер-сучасний ЦНАП, де всі послуги надаються в 1 центрі за принципом «єдиного вікна».

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців