У Чижівській школі відремонтують дах, в планах – встановлення сонячних батарей

3.08.2018 12:55 Житомирщина, Чижівська ОТГ, підготовка до нового навчального року Версія для друку
137

Наразі у Чижівській ОТГ Новоград-Волинського району активно готують заклади освіти до нового навчального року: проводять поточні ремонти, облаштовують простір перших класів відповідно до вимог Нової української школи. На днях розпочнуться ремонтні роботи на даху Чижівської школи.

 

Голова Чижівської сільської ОТГ Аркадій Ратушнюк розповів, що найближчим часом розпочнуть капітальний ремонт даху школи, завершити який намагатимуться максимально до 1 вересня 2018 року. На ці цілі спрямовують 1 млн 400 тис. грн., з яких 1 млн 350 тис. грн. з субвенції на розвиток інфраструктури. Кошторис був виготовлений за рахунок місцевого бюджету.

 

«В останні роки дах у школі протікав. Тому його потрібно ремонтувати. Проте ремонт робитимемо так, щоб в перспективі можна було встановити на нього сонячні батареї», - зазначив Аркадій Ратушнюк.

 

У Чижівській школі навчається 268 учнів. Будівля освітнього закладу досить велика, складається з трьох поверхів. За словами голови Аркадія Ратушнюка, у громади великі сподівання, що вже з наступного року Чижівська школа стане опорною.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців