У Ємільчинському районі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого солдата 95-ї окремої аеромобільної бригади

22.01.2015 16:40 Версія для друку
759

21 січня в Ємільчинському районі біля Рихальської загальноосвітньої школи відбулась лінійка на честь вшанування пам’яті колишнього випускника навчального закладу Геннадія Беляка – солдата 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади. Військовий загинув 19 травня 2014 року від отриманих поранень внаслідок мінометного обстрілу блокпосту на горі Карачун, що під Слов’янськом.

 

На фасаді рідної школи було відкрито меморіальну дошку, яка відтепер стала символом безсмертної пам’яті про героя. Полотно з пам’ятної дошки було знято під звуки пісні «Пливе кача». Після цього було оголошено хвилину мовчання, під час якої всі присутні не приховували сліз жалю за загиблим солдатом.

 

Ініціатором відкриття меморіальної дошки мужньому земляку виступила Рихальська сільська рада, яку підтримали педагогічний колектив школи та місцеві жителі. Кошти на виготовлення та встановлення меморіалу надав місцевий підприємець Федір Штиль.

 

Згадати подвиг Геннадія Беляка, висловити співчуття і щиру вдячність матері та дружині загиблого цього дня прийшли т.в.о. голови Ємільчинської райдержадміністрації Володимир Ширма, заступник голови Ємільчинської районної ради Олександр Ващук, вчителі та учні, односельчани.

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців