У Коростенському районі провели практичний сільськогосподарський семінар

4.07.2016 11:21 Житомирська область, Коростенський район, День поля, семінар, агро Версія для друку
567

На базі Інституту сільського господарства Полісся НААН у с. Грозине Коростенського району 1 липня відбувся науково-практичний семінар «День поля» на тему «Особливості технологій вирощування сільськогосподарських культур в умовах змін клімату зони Полісся» за участю начальника управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Руслана Кирилюка.

 

Руслан Кирилюк зазначив, що в області завершено комплекс посіву ярих сільськогосподарських культур. Виконано план посіву гречки – 10 тис. га (160%). Погодно-кліматичні умови в цілому є сприятливими для розвитку сільськогосподарських культур, яких посіяно 105% до минулого року.

 

Учасників семінару ознайомили з науково обґрунтованою структурою посівних площ та альтернативною структурою системи удобрення в сівозмінах зони Полісся; способами охорони родючості ґрунтів; інноваційними технологіями вирощування озимих і ярих зернових та зернобобових культур; шляхами підвищення ефективності насінництва в умовах зміни клімату; роллю кормових культур у виробництві кормів; адаптивними технологіями вирощування традиційних культур Полісся на базі сортів власної селекції ІСГП; альтернативними технологіями вирощування луб’яних культур в зоні Полісся.

 

Присутні мали змогу відвідати балансово-лізометричну станцію Інституту, де ознайомились з обладнанням та результатами наукових досліджень.

 

33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців