У наступному навчальному році ПТНЗ області мають сформувати регіональне замовлення за новим порядком

16.03.2017 18:38 Житомирська область, освіта, нарада, ПТНЗ, керівники, регіональне замовлення, Ольга Липовецька Версія для друку
337  

Пріоритетні напрямки діяльності професійно-технічних навчальних закладів у 2017 році – впровадження нового Порядку формування регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та зміцнення матеріально-технічної бази.

 

Про це говорила сьогодні, 16 березня, із керівниками ПТНЗ т.в.о. начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Липовецька.

 

«При наборі на новий навчальний рік неодмінно маємо сформувати регіональне замовлення за новим Порядком та врахувати, які професії користуються попитом, а які взагалі потрібно виключити. Кожен випускник має мати своє перше робоче місце», – сказала Ольга Липовецька.

 

За новим Порядком формування регіонального замовлення має бути врахований попит та пропонування робочої сили на ринку праці області; кількість випускників, які не можуть знайти роботу; потреби у підготовці робітничих кадрів, враховуючи потреби нових підприємств, у тому числі з іноземними інвестиціями.

 

Також вона додала, що необхідно модернізувати навчально-матеріальну базу в ПТНЗ області. «Ми з вами маємо її оновлюватися кожного року, щоб наші з вами діти мали змогу користуватися сучасною технікою», – сказала Ольга Липовецька.

 

Крім цього, керівників професійно-технічних навчальних закладів ознайомили із діяльністю робочої групи з питань оптимізації ПТНЗ.

 

В Житомирі планується створення чотирьох центрів професійно-технічної освіти:

  • Центр професійно-технічної освіти сфери обслуговування;
  • Центр професійно-технічної освіти сфери промислово-технічного напрямку;
  • Центр професійно-технічної освіти сфери інженерно-будівельного напрямку;
  • Центр багатопрофільної професійно-технічної освіти.

Нагадаємо, що Павло Хобзей під час робочої наради сказав, що «ми зацікавлені у створенні професійних центрів, які матимуть великий перелік професій, а учень зможе обирати ті напрямки професійної підготовки, які йому цікаві»

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців