У новому відділенні гемодіалізу завершують ремонт та готуються до монтажу систем водоочищення

10.07.2018 14:34 Житомирська область, відділення, гемодіаліз, приміщення, ремонт, водоочищення, Микола Суслик Версія для друку
368  

У приміщенні КУ «Житомирське обласне стоматологічне медичне об’єднання», де працюватиме нова філія відділення гемодіалізу на 10 місць, завершують будівельні та оздоблювальні роботи. Підрядник проводить підготовку для монтажу водоочисних станцій.

 

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик сьогодні, 10 липня.

 

«У новому відділенні гемодіалізу, відкриття якого анонсував голова ОДА Ігор Гундич, будівельні та оздоблювальні роботи на фінальній стадії. Також працюють над влаштуванням системи вентиляії. Наступного тижня інженери розпочнуть монтаж технологічних водоочисних станцій, які потрібні для процесу гемодіалізу. Нове відділення буде розраховане на 10 діалізних місць у Житомирі», – зазначив Микола Суслик.

 

Після монтажу водоочисних станцій у відділення завезуть та встановлять німецькі апарати для гемодіалізу, а також спеціальні меблі.

 

За словами завідуючого відділенням гемодіалізу Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Гербачевського Миколи Прилипка, нова філія на 10 діалізних місць допоможе розвантажити відділення.

 

«Наразі у відділенні, яке функціонує в обласній лікарні, гемодіаліз проводять як містянам, так і жителям з районів області. Раніше житомиряни їздили до Бердичева на лікування, зараз ми практично усіх усіх пацієнтів забезпечуємо процесом позаниркового очищення крові. Відкриття нової філії допоможе розвантажити відділення в обласній лікарні і ми зможемо надавати більше медичних послуг саме жителям сіл та селищ. Житомиряни ж зможуть проходити процедуру у новому відділенні у приміщенні стоматполіклініки», – наголосив Микола Прилипко.

 

Ремонт проводять за кошти обласного та міського бюджетів.

 

Нагадаємо, нещодавно Ігор Гундич анонсував відкриття нового відділення гемодіалізу на 10 місць у Житомирі.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців