У програмі соціально-економічного розвитку на 2018 рік передбачене збільшення фінансування на підтримку бізнесу

12.12.2017 14:50 Житомирська область, обласна рада, комісія, депутати, соціально-економічний розвиток, підприємництво, Олексій Шатило Версія для друку
512

1У програмі економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік передбачені зміни – збільшення фінансування обласної програми підтримки малого і середнього підприємництва.


Про це розповів сьогодні, 12 грудня, директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило.


«На програму підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва передбачено 2,6 млн грн. Також кредит можна буде взяти на усі види діяльності групи «Переробна промисловість» окрім виробництва тютюнових виробів та алкогольних напоїв», – сказав Олексій Шатило.


Також він додав, що у 2017 році кредит підприємцям надавався до 750 тис грн, то у 2018 році межа збільшена до 1,5 млн грн.


Крім цього, одним із критеріїв під час визначення підприємця, зможе скористатися програмою пільгового кредитування, буде рівень заробітної плати працівників.


Загалом програма економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік передбачає реалізацію 359 заходів у всіх сферах господарства та соціального життя – у більшості випадків це задекларовані самими ж представниками бізнесу інвестиційні проекти та програми, які планують реалізувати у 2018 році.


Нагадаємо, що у 2017 році такий кредит був наданий двом підприємцям області – з Бердичівського та Ємільчинського районів.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців