У січні-травні 2017 року індекс сільськогосподарського виробництва склав 100,2%

30.06.2017 11:07 Житомирська область, індекс, виробництво, сільське господарство, День поля, Руслан Кирилюк Версія для друку
414

Індекс сільськогосподарського виробництва у Житомирській області протягом січня-травня 2017 року склав 100,2 % – агрогосподарствами вироблено продукції на 1 млрд 152,7 млн грн.

 

Про це зазначив начальник управління агропромислового розвитку Руслан Кирилюк вчора, 29 червня, під час семінару-наради «День поля» у Любарському районі.

 

Начальник управління агропромислового розвитку ОДА Руслан Кирилюк наголосив, що впродовж останніх кількох років розвиток сільськогосподарської галузі  супроводжується динамічним зростанням виробництва валової продукції.

 

«Індекс сільськогосподарського виробництва за січень-травень 2017 року склав 100,2 % – це 9-те місце серед областей України. У цей період всіма категоріями господарств вироблено валової продукції сільського господарства (продукції тваринницької галузі) на  суму 1 млрд 152,7 млн грн, що є на 1,9 млн грн більше показника відповідного періоду 2016 року. При цьому, сільськогосподарськими підприємствами вироблено 199,9 млн грн, господарствами населення – 752,8 млн грн», – зазначив Руслан Кирилюк.

 

Учасники заходу обговорили стан та перспективи розвитку галузі насінництва сільськогосподарських культур в умовах 2017 року.

 

Також на базі ДПДГ «Нова Перемога» Інституту сільського господарства Полісся НААН України продемонстрували нові сорти селекції агрокультур, нові препарати та захист сільськогосподарських культур, посіви озимих і ярих зернових культур, сучасні підходи до технології ведення насінництва.

 

Участь в обласній науково-практичній нараді-семінарі «День поля» взяли начальники районних управлінь АПР райдержадміністрацій та керівники базових агрогосподарств області.

 

Нагадаємо, що Житомирщина – одна з лідерів у розвитку агропромислової галузі у 2016 році, а в червні 32 підприємства Житомирщини представили свою продукцію на виставці «Агро-2017».

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців