У сільських амбулаторіях області пацієнти через телемедицину отримають доступ до якісних послуг

11.04.2018 09:04 Житомирська область, амбулаторії, телемедицина, доступ, сільська місцевість, інтернет Версія для друку
265

Впродовж 2018-2019 рр. на Житомирщині побудують 35 нових амбулаторій, 20 з яких – із житлом для лікарів. Крім нового обладнання та автомобілів, у сільських амбулаторіях буде швидкісний інтернет для впровадження телемедичних послуг.

 

Нещодавно Петро Порошенко доручив забезпечити високоякісний інтернет в кожному селі для того, щоб людина, яка звернулася за допомогою, її отримала через систему телемедицини.

 

«На сьогоднішній день технічні можливості, які існують в світі, дадуть жителям сільської місцевості можливість в найкоротші терміни доступу до якісних медичних послуг через телемедицину», – наголосив Глава держави.

 

За словами Президента, це будуть нові осучаснені амбулаторії, які мають постати до кінця року. «Ніщо не заважає громадам особливо об’єднаним, у яких є ресурс, покращити базовий проект, який розроблений за моїм дорученням в Уряді. Передбачені кошти державного бюджету і ми робимо все для того, щоб запустити цей проект якнайшвидше», – зазначив Петро Порошенко

 

За словами начальника охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика, Житомирська область отримала 156 млн грн субвенції на будівницво нових центрів надання первинної медичної допомоги та відновлення амбулаторій у сільській місцевості. Із 35 нових амбулаторій – 20 планують побудувати із житлом для лікарів. Перші 10 із житлом на 1-2 лікаря створять та обладнають вже у 2018 році.

 

Крім нового обладнання та автомобілів, у сільських амбулаторіях буде швидкісний інтернет для впровадження телемедичних послуг, що ініціював Петро Порошенко.

 

Саме тоді лікарі сільських амбулаторій зможуть в режимі on-line отримати консультацію в медичному закладі вищого рівня, передати аналізи та результати досліджень пацієнта.

  

Нагадаємо, що Ігор Гундич під час прес-конференції анонсував будівництво перших 10 амбулаторій нового зразка побудуємо у 2018 році.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців