У Житомирі австрійський фізіотерапевт провела семінар з Бобат-терапії

11.05.2018 16:35 семінар, Житомир, Австрія, іпотерапія Версія для друку
367  

У Житомирі провели семінар «Всесвітній досвід використання реабілітаційних методів Бобат-терапії та іпотерапії у дітей з неврологічними захворюваннями та захворюванням на дитячий церебральний параліч».

 

Організаторами заходу виступила громадська організація «Берегиня Полісся» за підтримки Міжнародної асоціації анімалотерапії.

 

Семінар пройшов 11 травня в приміщенні ЖВПУ «Житомирський центр розвитку місцевого самоврядування».

 

Про досвід Бобат-терапії та іпотерапії розповідала астрійський фізіотерапевт, тренерка Бобат-терапії, міжнародна експертка з іпотерапії Урсула Дієтс.

 

«Я понад 40 років займаюся лікуванням дітей з ДЦП Бобат-терапією та іпотерапією. В Австрії це є медичний фізіотерапевтичний метод лікування людини. Сьогодні я із задоволенням поділюся з вами нашим досвідом, адже відчула певну різницю між тим, що побачила тут, у вас, та тим, що є проводимо ми в Австрії», - відмітила астрійський фізіотерапевт Урсула Дієтс.

 

Окрім досвіду з Бобат-терапії та іпотерапії, учасники семінару мали змогу познайомитися і з роботою єдиного в області іпотерапивтичного центру «Берегиня Полісся».

 

Довідково. Бобат-концепція, відома також як «Нейро-розвиткова терапія» (Neuro Developmental Treatment, NDT) широко поширилася по всьому світі і мала істотний вплив на загальний розвиток принципів реабілітації дітей з ДЦП після другої світової війни.

 

Згідно Бобат, моторні проблеми при церебральних паралічах виникають внаслідок ураження центральної нервової системи. При цьому порушується розвиток постуральних антигравітаційних механізмів, сповільнюється і спотворюється нормальний моторний розвиток дитини.

 

Метою відновного лікування цих дітей є стимуляція нормального моторного розвитку і профілактика виникнення контрактур і деформацій.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців