У Житомирі державне підприємство передало автівку для потреб спецпідрозділу Служби безпеки України

23.11.2015 14:59 Версія для друку
471

Керівники державного підприємства «Житомирський лікеро-горілчаний завод» Державного управління справами безкоштовно передали представникам Управління СБУ в Житомирській області позашляховик для подальшого використання у районі проведення Антитерористичної операції.


За словами представників підприємства, рішення віддати позашляховик саме співробітникам Управління СБУ було прийнято враховуючи їх професійну роботу, в тому числі й у районі АТО. Ще з весни минулого року військовослужбовці УСБУ беруть участь у контртерористичних заходах, викриваючи злочинну діяльність терористів та їхніх поплічників, корегувальників вогню і снайперів, вербувальників і агітаторів до участі у бандформуваннях самопроголошених «республік».


За повідомлення прес-групи  УСБ України в Житомирській області, очільники Управління та співробітники спецпідрозділу УСБУ відзначають надзвичайну важливість і своєчасність цього подарунку.


Дякуючи керівництву ЖЛГЗ за підтримку, вони зазначили: «Будемо сподіватися, що ця техніка допоможе зробити багато добрих справ, врятує не одне життя, і віримо, що з Вашою допомогою та допомогою інших небайдужих людей – таких, як Ви, перемога у протистоянні на Сході України буде за нами!».


Після переобладнання та доукомплектування відповідно до військових потреб позашляховик разом із співробітниками спецпідрозділу УСБУ вирушить для виконання покладених на Службу безпеки бойових завдань у визначений для Управління район у зоні проведення Антитерористичної операції.


Співробітники Управління СБУ в Житомирській області висловлюють щиру вдячність усім без винятку жителям регіону – волонтерам, керівникам державних і приватних підприємств, студентам та звичайним житомирянам, які вже більш як півтора року підтримують і допомагають колективу, оскільки така допомога свідчить про розуміння тих завдань, які нині вирішує Служба безпеки України.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців