У Житомирі говорили про реформи із представниками райдержадміністрацій

10.11.2016 18:34 Житомирська область, реформи, освіта, медицина, райдержадміністрації, Ярослав Лагута, соціальна сфера Версія для друку
485  

Сьогодні, 10 листопада, заступник голови ОДА Ярослав Лагута зустрівся із заступниками голів райдержадміністрацій області.


На зустрічі також був присутній радник з питань внутрішньо переміщених осіб Міністерства соціальної політики в Житомирській області Олександр Янко.


Заступник голови ОДА Ярослав Лагута наголосив про реформування галузі освіти, підняття заробітних плат для освітян, необхідність залучення молодих фахівців.


Олександр Янко, ознайомив присутніх із Програмою Радників з питань внутрішньо переміщених осіб. В області робота радників з питань внутрішньо-переміщених осіб насамперед зосереджена на консультуванні громадян.


«Ми є посередниками між переселенцями, місцевими органами виконавчої влади та Міністерством соціальної політики. До нас можна звертатися за консультацією з питань відновлення документів, працевлаштування, отримання соціальної допомоги та пенсії і вирішення інших юридичних питань», – зазначив Олександр Янко.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців