У Житомирі німецький експерт поділився досвідом з питань розвитку бізнесу

14.11.2017 12:35 Житомирська область, тренінг, студенти, підприємці, розвиток бізнесу, німецький експерт, Артем Сачук Версія для друку
307

У Житомирі на тренінгу для студентів та малих і середніх підприємців німецький експерт Геро Фрідель поділився досвідом з питань розвитку бізнесу.

 

Тренінг відбувся сьогодні, 14 листопада, у малій залі Житомирської ОДА. У тренінгу також взяв участь директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артем Сачук.

 

«Ми розпочинаємо цикл семінарів, які покликані підтримати малий та середній бізнес, дати нові знання та імпульси для розвитку. Молодь повинна знати, що бізнес – це один із варіантів розвитку кар’єри. Не обов’язково іти працювати на завод, а можна створити власну справу», – сказав Артем Сачук.

 

Німецький експерт Геро Фрідель розповів, що для успішної справи необхідно використовувати повний цикл виробництва – від обробки сировини до вироблення і збуту готової продукції. Також він розповів присутнім як і з ким працювати, з чого почати, як юридично організувати спрівпрацю та інше.

 

Крім цього, починаючі підприємці, або ті, хто хоче почати власну справу можуть знайти підтримку і в Агенції регіонального розвитку Житомирської області.

 

Нагадаємо, що німецький експерт Геро Фрідель протягом тижня проводив навчання з питань залучення інвестицій у департаменті економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА і Агенції регіонального розвитку та обговорив із Ігорем Гундичем шляхи інвестиційного розвитку Житомирщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців