У Житомирі працівники прес-служб РДА навчалися ефективній комунікації у громадах

29.09.2017 16:34 Житомир, РДА, прес-служба, тренінг, комунікація, матеріали, прес-реліз, навчання Версія для друку
523

Як писати матеріали так, щоб аудиторія читала, а ЗМІ поширювали, як правильно формувати прес-реліз заходу, які сучасні методики використовувати під час комунікацій у громадах. Ці та інші питання активно обговорювали працівники прес-служб РДА.

 

Тренінг «Комунікація в громадах: переваги» відбувся сьогодні, 29 вересня, у Житомирському центрі розвитку місцевого самоврядування.

 

За словами організаторів заходу, ключова мета – показати можливості поширення контенту із районів в регіональні ЗМІ та визначити алгоритм дій при вирішенні конфліктів. Для процесу децентралізації стала ефективна комунікація дуже необхідна, адже дозволяє оперативно відпрацьовувати проблеми та конфлікти в ОТГ.

 

Тренерами виступили експерт з комунікацій Житомирського ВП ЦРМС Дмитро Клименко, журналіст сайту Житомир.info та Радіо Свобода Юлія Петрова та регіональний журналіст Віктор Радчук.

 

Під час заходу тренери розповіли учасникам, як правильно та цікаво писати прес-релізи заходу, співпрацювати із друкованими та електронними ЗМІ, ефективно комунікувати з представниками громадськості.

 

Організатор тренінгу – Житомирський центр розвитку місцевого самоврядування.

 

Нагадаємо, що 29-30 вересня у Житомирі проходить семінар «Інтелектуальні підходи до управління та відповідальне лідерство» для голів райдержадміністрацій області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців