У Житомирі представили нового прокурора області

6.03.2015 12:41 Версія для друку
593

Сьогодні, 6 березня, відбулося представлення нового прокурора Житомирської області. Відтепер роботу органів прокуратури на Житомирщині координуватиме Любомир Війтович. Наказ про його призначення підписав Генеральний прокурор України Віктор Шокін 5 березня 2015 року.

 

На представленні були присутні голова облдержадміністрації Сергій Машковський, голова обласної ради Віталій Француз, заступник Генерального прокурора України Олексій Баганець та працівники органів прокуратури області.

 

Керівник області побажав новопризначеному прокурору плідної праці на благо Житомирщини.

 

«Сьогодні перед нами стоять складні завдання. Ми очікуємо від вас, Любомире Михайловичу, та органів прокуратури загалом вирішення проблемних питань, а особливо щодо побиття активістів майдану. Це не є вимога часу – це вимога громадськості, – наголосив  Сергій Машковський. – Ми очікуємо, що нарешті ці справи будуть доведені до кінця, і всі винні будуть покарані».

 

Також голова облдержадміністрації звернув увагу на те, що не меншим злом, ніж війна є корупція: «Я прошу вас, аби всі ті люди, які вчинили будь-які корупційні діяння, не залежно від рангу посадовця, були покарані. Ми готові вам допомагати і в свою чергу розраховуємо й на вашу підтримку».

 

p

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців