У Житомирі пройшов тренінг для редакторів комунальних газет області

20.03.2017 13:18 Житомир, тренінг, комунальні ЗМІ, редактори, роздержавлення Версія для друку
330

Для редакторів та журналістів комунальних газет області 17 березня у Житомирі пройшов тренінг «Юридична та правова допомога в процесі роздержавлення друкованих комунальних ЗМІ».

 

Про це інформує Житомирський прес-клуб.

 

Спікер тренінгу – Ігор Федоренко, юрист мережі медіа-юристів Інституту розвитку регіональної преси, викладач навчального курсу «Правове регулювання журналістської діяльності» у м. Суми, розповів учасникам про всі деталі та етапи процесу роздержавлення відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних ЗМІ».

 

Найбільше редакторів цікавили питання:

– яку  організаційно-правову форму підприємства обрати;

– чим ТОВ краще від АТ чи ПП;

– як розподілити частки між співзасновниками-членами трудового колективу, їх передачі при бажанні чи потребі іншим особам;

– продовження та укладання договору на оренду приміщення, неможливість суборенди приміщень, які надані в оренду на пільгових умовах.

 

На ці та інші питання Ігор Федоренко надавав кваліфіковані відповіді.

 

Також редактори можуть отримувати постійні юридичні консультації, звернувшись до юриста ІРПП Людмили Панкратової за телефоном 093-102-10-81 (щосереди та щоп’ятниці) або надіслати запитання на електронну пошту ztpres@ukr.net.

  

Участь в заході взяли працівники редакцій з Новоград-Волинського, Пулинського, Ємільчинського, Романівського, Хорошівського, Баранівського, Чуднівського, Любарського, Житомирського та Овруцького районів.

 

Нагадаємо, що 17 редакцій області потрапили до першого етапу реформування комунальних ЗМІ.

 

 

Довідково: В рамках проекту «Комплексна підтримка друкованих ЗМІ різних регіонів України в процесі роздержавлення та налагодження їх самостійної діяльності» передбачено ще 4 тренінги для керівників комунальних ЗМІ Житомирщини. Наступний відбудеться 21 квітня 2017 року.

 

Проект здійснюється Тернопільським прес-клубом в рамках «Українського медійного проекту» (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців