У Житомирі пройшов творчий вечір письменниці Тетяни Пишнюк

27.10.2017 18:05 Житомирська область, творчість, письменниця, творчий вечір, Тетяна Пишнюк, Світлана Гресь Версія для друку
427

У Житомирі пройшов творчий вечір письменниці, відповідального секретаря Національної спілки письменників України Тетяни Пишнюк.

 

Творчий вечір проходив сьогодні, 27 жовтня, у приміщенні обласної бібліотеки ім. О. Ольжича за участю начальника управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлани Гресь.

 

Виставка присвячена 55-річчю письменниці та презентації нового роману «Остання зарука».

 

Тетяна Пишнюк поділилася спогадами, про те, як вона починала писати вірші: «Я почала римувати з раннього дитинства. Моя бабуся Настя, коли розпалювала піч і бачила, як вогонь грає тінями на стінах починала римувати, ну і я разом з нею навчилася цьому».

 

Також вона додала, що приїхала презентувати роман на Житомирщину, тому що саме тут – на її батьківщині, розпочинався її творчий шлях.

 

Довідково. Тетяна Пишнюк авторка 3-х збірок поезій: «Поволі вмирає ніч», «Музика самотньої печалі» та «Сунична оскомина». Також літераторка написала шість романів – «Дорога з вибоїнами», «Озирнутися вперед», «Кацапочка», «Гра в королеву», «Едігна. Божа вивірка», «Остання зарука».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців