У Житомирі спортсмени змагаються за першість у Чемпіонаті України з п'ятиборства

5.05.2018 13:01 Чемпіонат України, Житомирщина, Україна, XXVII Чемпіонат України, п'ятиборство Версія для друку
296  

пятиборствоУ Житомирі розпочався XXVII Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства категорії Мастерс. Урочисте відкриття змагань відбулось сьогодні, 5 травня, в спорткомплексі «Авангард» за участю начальника управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлани Гресь та голови Житомирської обласної федерації п'ятиборства Валерія Кириловича.

 

«Надзвичайно приємно відкривати сьогоднішній Чемпіонат. Адже ви, учасники цього Чемпіонату, є прикладом для наслідування. Бажаю продемонструйте всю свою майстерність та здобути нові перемоги», - побажала учасникам Світлана Гресь.

 

Учасниками Чемпіонату є спортсмени не лише України, але й Молдови. В перший день, 4 травня, вони змагались у плаванні.  Протягом ще двох днів, 5 – 6 травня, спортсмени продемонструють свою майстерність зі стрільби, фехтування, кінного спорту та бігу.

 

Нагадаємо, що вчора,4 травня, із перемоги ВК «Полісся» розпочався чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд.

 

Довідково. Сучасне п’ятиборство було представлено на V Іграх Олімпіад та включало сучасні спортивні змагання зі стрільби з пістолету, фехтування, плавання, верхової їзди та бігу. За часи свого існування сучасне п’ятиборство зберегло всі 5 класичних видів спорту у складі свого комплексу, формат проведення яких постійно змінювався у відповідності з вимогами часу та тенденціями олімпійського руху.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців