У Житомирі триває показ фільму «Воїни духу»

30.01.2017 10:07 Житомирська область, фільм, військові, Воїни духу, оборона аеропорту Версія для друку
376

Річниці оборони Донецького аеропорту присвячена прем’єра національного фільму «Воїни духу»,  що відбулася 19 січня по всій Україні. Це розповідь про трагедію героїчної оборони Донецького аеропорту, що тривала 242 дні.

 

У стрічці детально розкрито передумови, які призвели до захоплення ворогом цієї позиції, та показана історія п’яти крайніх днів захисту Донецького аеропорту та перебування двох Героїв у полоні.

 

Фільм «Воїни духу» розказаний вустами воїнів, які вижили в епіцентрі бойових дій у новому терміналі ДАП, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас.

 

Саме від імені воїнів розкривається героїзм і трагедія подій останніх днів, що там відбувались. Для створення фільму було записано більше 70 інтерв'ю із захисниками Донецького аеропорту.

 

У Житомирі фільм «Воїни духу» можна переглянути у кінотеатрах: імені І. Франко (сеанси на 09.00 та 10.00) та «Україна» (сеанси на 15.00 та 17.00 до 01 лютого).

 


 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців