У Житомирі учасники АТО обговорили питання соціального захисту військових

23.11.2017 14:11 Житомир, круглий стіл, учасники АТО, громадські організації, допомога, захист Версія для друку
436  

Удосконалення законодавства щодо надання соціальних пільг військовим, можливість виплати грошової компенсації з державного бюджету замість земельних ділянок обговорили громадські організації учасників АТО Житомирської області.

 

Круглий стіл відбувся сьогодні, 23 листопада, у приміщенні Житомирської ОДА.

 

За словами керівника Центру безоплатної юридичної допомоги для учасників АТО Люсії Коберник – Сачине, законодавство у сфері соціального захисту військових не є досконалим. І разом з бійцями сформували найбільш гострі питання для обговорення.

 

Серед них – виділення земельних ділянок, можливість отримання грошової компенсації за землю, соціальний захист військовослужбовців.

 

Громадські організації зійшлись на думці, що потрібно забезпечити безумовну реалізацію усім учасникам АТО наданого їм державою права на отримання житлових приміщень.

 

Як варіант – військові можуть отримувати адекватну грошову виплату замість земельних ділянок під забудову. Але для цього потрібно вносити зміни у законодавчі акти на рівні Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

 

Тому громадськість ініціює внесення відповідного питання щодо звернення депутатів обласної ради до ВРУ та КМУ стосовно грошової компенсації замість виділення земельних ділянок на чергову сесію.

 

Участь у заході взяв радник голови ОДА з питань соціального захисту учасників бойових дій Віталій Сахацький, депутати обласної та міської рад.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців