У Житомирі відбудеться благодійний аукціон для допомоги дітей зі зниженим зором

6.12.2017 17:31 Житомир, благодійна акція, музей космонавтики, Хачатрян, картини, діти зі зниженим зором Версія для друку
373

17 грудня у приміщенні музею космонавтики ім. С. П. Корольова відбудеться благодійний вечір-аукціон в підтримку дітей зі зниженим зором «Космічна Одіссея в світ дитинства».

 

Захід проходитиме в рамках закриття графічної експозиції робіт «Космічна Одіссея» житомирського митця Артура Хачатряна, який став організатором акції.

 

Залучені кошти буде направлено підготовчому спеціалізованому класу зі зниженим зором при НВК №38 м. Житомира для придбання корекційного обладнання.

 

Підтримала благочинну акцію депутат обласної ради Олена Галагуза.

 

«Сьогодні потрібно об’єднувати зусилля, аби допомагати особливим діткам. Найперше, що мене вразило, коли познайомилася із цим спецкласом, відсутність умов для навчання. Батьки і педагог самотужки давали раду учбовій кімнаті. Закликаю усіх не стояти осторонь і захистити право цих дітей на навчання», – наголошує вона.

 

Художник також закликає долучитись до благочинної справи усіх небайдужих та запрошує на аукціон представників влади і бізнесу.

 

«Подарувати дітям не лише справжню зимову казку, а й необхідне для повноцінного життя і дитячих радощів – ось наша мета. Мої картини стануть провідниками на цьому шляху», – розповів Артур Хачатрян.

 

Місце проведення: музею космонавтики ім. С. П. Корольова.

 

Початок о 16:00 год.

 

Вечір буде проходити під музичний супровід живої скрипки, а на дітей спеціалізованого класу очікують солодкі подарунки.

 

Довідково: Виставка «Космічна Одіссея» відкрилась в музеї космонавтики 7 листопада. На виставц  було представлено 10 картин, які виконані в авторській манері графіки.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців