У Житомирі відбудеться інформаційний день у рамках грантового конкурсу

4.02.2016 10:31 Версія для друку
787

У понеділок, 08 лютого, о 10.00 у сесійній залі Житомирської ОДА відбудеться інформаційний день у рамках Конкурсу проектних пропозицій за Програмою територіального співробітництва країн Східного партнерства «Білорусь-Україна».

 

До участі запрошуються представники регіональних органів влади та місцевого самоврядування, а також організацій громадянського суспільства, зацікавлені в реалізації грантових проектів.

 

Увага! Для всіх учасників обов’язкова попередня реєстрація: http://eaptc.eu/ru/register-be-ua.html.

 

Під час інформаційного дня учасникам буде надано детальне роз’яснення умов конкурсу, правил подачі проектних пропозицій, критеріїв відбору, особливостей заповнення аплікаційної форми та інших практичних аспектів.

 

Програма територіального співробітництва «Білорусь – Україна» передбачає впровадження спільних проектів на території Білорусі (Брестська та Гомельська області) та України (Київська, Чернігівська, Волинська, Житомирська, Рівненська області).

 

У рамках програми учасники (громадські організації та органи влади) можуть отримати від 60 до 250 тисяч євро гранту на реалізацію проекту. Учасник також має забезпечити співфінансування з інших джерел (окрім допомоги ЄС), що складає 10%. Термін впровадження проектів від 9 до 18 місяців.


Проекти будуть реалізуватись за такими пріоритетними напрямками:


• покращення умов життя місцевих громад в прикордонних регіонах шляхом впровадження спільних проектів у підтримку соціально – економічного розвитку;
• вирішення спільних проблем екології, зайнятості, охорони здоров’я та інших сфер, які мають спільний інтерес та прикордонне значення;
• культура, освіта та спорт.

 

Учаснику необхідно:


• бути юридичною особою, зареєстрованою відповідним чином як мінімум один рік до початку конкурсу заявок;
• бути некомерційною організацією;
• бути організацією певного типу: неурядовою і некомерційною організацією, що здійснює реалізацію проектів, які захищають суспільні інтереси, інтереси місцевих органів самоврядування та інститутів, і зареєстрована на території впровадження проекту.


Додаткову інформацію, а також аплікаційний пакет документів ви можете знайти тут http://eaptc-ma.eu/ru/page/cat/3/belarus--ukraina/.

 

У рамках інформаційного о 13.30 год. у прес-центрі ОДА відбудеться прес-конференція. Акредитація триває до 18:00 7 лютого 2016 року за електронною адресою anatoliy.martsynovski@eaptc.eu, тел. +380 67 509 21 96.


Представникам ЗМІ з інших міст у разі потреби буде відшкодовано транспортні витрати, пов’язані з участю в заході.

 

Довідково. Прес-конференцію буде організовано в рамках Програми сприяння територіальному співробітництву країн Східного партнерства (EaPTC Suppоrt Programme), спрямованої на створення сприятливих умов для співпраці вздовж кордонів Вірменія- Грузія, Азербайджан- Грузія, Білорусь- Україна та Молдова-Україна з урахуванням особливостей прикордонних областей, а також на посилення можливостей спільної розробки та реалізації транскордонних проектів місцевими та регіональними державними і недержавними організаціями. Загальний внесок ЄС в програму становить 12,5 млн. євро.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців