У Житомирі відбудеться міжнародний семінар з іпотерапії

19.04.2018 14:00 Житомирська область, іпотерапія, семінар, міжнародний, Берегиня Полісся Версія для друку
333

1З 25 квітня до 1 травня у Житомирі проходитиме міжнародний семінар з іпотерапії.

 

Розпочнеться захід 25 квітня об 11.00 год. у Житомирському медичному інституті.

 

Зі всієї України до Житомира приїдуть представники організацій та спеціалісти, які проводять реабілітації таким унікальним методом, як іпотерапія (лікування за допомогою коней). Також на семінар завітають представники з Австрії, Грузії, Молдови та Югославії.

 

Організаторами Міжнародного семінару є Міжнародна асоціація анімалотерапії  та Центр професійної іпотреапії та оздоровчої верхової їзди «Берегиня Полісся».

 

 Семінар буде проходить на базі Житомирського медичного інституту (теоретична частина семінару)  та на базі Центру професійної іпотерапії та оздоровчої верхової їзди «Берегиня Полісся» (практична частина семінару).

 

Буде представлена авторська методика реабілітації дітей с затримкою мовного розвитку Марчук Олесі Олегівни – Українська школа іпотерапії.

 

Лектори семінару:

 

Мангушева Ольга - випускниця Університету Індіанополіс (США) з опитом професійної іпотерапії, фахівець з фізичної реабілітації, педагог, голова правління ГО «Українське товариство ерготерапевтів»(США).

 

UrsulfDietz - іппотерапевт, сертифікований старший експерт з іпотерапії з Німеччині, фізіотерапевт, тренер Бобат терапії, член Німецької асоціації іпотерапевтів (Австрія)

 

Марчук Олеся - іппотерапевт, фізреабілітолог, психолог, соціальний педагог, член міжнародної школи іпотерапії, директор центру іпотерапії «Берегиня Полісся» (Україна)

 

Запрошена представник Грузинської школи іпотерапії KhatunaSaganelidze- професор, Доктор медичних наук, віце-президент Грузинської Федерації Райтерапії, експерт з медичної ребілітації Міністерства Охорони здоров'я Грузії, Генеральний Директор іпоцентру "Раідмед", директор наукового проекту Державного Університету Іллі «Лікування, медична та соціальна реабілітація дітей з обмеженими можливостями з іпотерапії» (Грузія)

 

Чуприков Анатолій Павлович - заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри дитячої, соціальної та судової психіатрії НМАПО ім. Щупіка, директор Київського міського Центру «Психічне здоров'я дітей і підлітків". Науковий керівник дельфінотерапії в об'єднанні «Немо» (Україна)

 

Чорна Тетяна Володимірівна - доктор філософії в галузі психологи, медичний психолог, ігровий кінезітерапевт, Член асоціації фахівців з народної і нетрадиційної медицини України (Україна)

 

Тел. для довідок +38 067 365 09 32,+38 063 479 21 63.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців