У Житомирі відкрили адміністративний центр роти поліції особливого призначення. ФОТО

5.08.2017 11:54 Житомирська область, поліція, річниця, центр, відкриття, рота спеціального призначення, Ігор Гундич Версія для друку
670  

У Житомирі до другої річниці створення Національної поліції України відкрили адміністративний центр роти поліції особливого призначення.

 

Урочисте відкриття відбулося сьогодні, 5 серпня, за участю керівництва області та міста.

 

Голова облдержадміністрації Ігор Гундич підкреслив, що відкриття центру в Житомирі – це результат співпраці влади області та керівництва поліції. Також він додав, що обласна влада й надалі готова допомагати поліції, головне – щоб жителі Житомирщини почувалися у безпеці і під надійним захистом.

 

«Висловлюю вам і вашим колегам-спецпризначенцям вдячність за те, що ви завжди готові прийти на підмогу, що саме вашими силами врегульовано напружену ситуацію в Олевському районі. Дивлячись на вас, розумієш, що жителі нашої області у безпеці. Бажаю вам кар’єрного зростання, достойного рівня заробітних плат, поваги від людей», – зазначив Ігор Гундич.

 

Довідково: На ремонт приміщення адміністративного центру роти поліції особливого призначення із обласного бюджету спрямовано 1,48 млн грн. 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців