У Житомирі відкрили центр для підготовки монтажників санітарно-технічного обладнання

28.11.2017 15:12 Житомир, професійна освіта, відкриття, практичний центр, монтажники, працівники, Ярослав Лагута Версія для друку
586  

На Житомирщині відкрили перший навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, де готуватимуть та навчатимуть кваліфікованих робітників цього напрямку.

 

Офіційне відкриття відбулось сьогодні, 28 листопада, на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомир в рамках реалізації пілотного проекту з модернізації підготовки кваліфікованих робітників.

 

Заступник голови ОДА Ярослав Лагута разом із директором департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Миколою Кучинським та заступником голови облради Максимом Вілівчуком оглянули навчальне обладнання у нових майстернях – слюсарній та слюсарно-монтажній, а також кабінет професійно-теоретичної підготовки.

 

За словами Ярослава Лагути, такі навчально-практичні центри мають бути в кожному навчальному закладі професійної освіти. «Сьогодні економіка нашої країни та Житомирщини потребує професійних підходів до організації праці й відповідно кваліфікованих робітників. Адже саме практичні навички під час працевлаштування ціняться найбільше. Тому ми й надалі будемо покращувати матеріально-технічну базу професійно-технічних закладів освіти й рівень підготовки фахівців, який максимально відповідатиме ринку праці», – розповів заступник голови ОДА, спілкуючись із викладачами центру та керівниками ПТНЗ області.

 

Новостворений навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування дасть можливість молоді, учасникам АТО, безробітним здобути професію, що є затребуваною на ринку праці, підвищити кваліфікацію, опановуючи новітні технології на сучасному високоякісному обладнанні.

 

Директор департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Микола Кучинський зазначив, що отримав гарні враження, оглядаючи аудиторії та  навчальне обладнання новоствореного навчально-практичного центру.

 

Довідково: Центр професійно-технічної освіти м. Житомира – сучасний заклад професійно-технічної освіти третього атестаційного рівня. Щорічно заклад випускає та працевлаштовує кваліфікованих робітників з професій: слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів, тракторист-машиніст с/г виробництва (А1, А2, D1, G1, G2), маляр, монтажник систем утеплення будівель, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, монтажник гіпсокартонних конструкцій, штукатур, лицювальник-плиточник, верстатник деревообробних верстатів, столяр будівельний, слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, машиніст крана автомобільного, водій автотранспортних засобів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування та інші.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців