У Житомирі відзначили 80-річчя пожежно-прикладного спорту. ФОТО

12.12.2017 18:32 Житомирська область, пожежно-прикладний спорт, 80 років, відзначення, вітання, Олексій Ясюнецький Версія для друку
314  

У Житомирі відзначили 80 років з дня заснування пожежно-прикладного спорту.

 

Привітав та вручив відзнаки сьогодні, 12 грудня, заступник голови – керівник апарату ОДА Олексій Ясюнецький.

 

«Від імені голови адміністрації Ігоря Гундича вітаю вас із цією визначною датою. Пожежно-прикладний спорт, як і будь-який інший спорт, – це здоров’я, загартування духу й тіла, вміння долати труднощі та цілеспрямовано йти до поставленої мети. Ваша робота вимагає мужності, відваги та витримки. Це спорт заради порятунку. Бажаю вам бути сильними та стійкими. Зі святом!», – сказав Олексій Ясюнецький. 

 

Ветерани спорту з різних областей України отримали відзнаки від ДСНС України, Почесні грамоти від обласної адміністрації та відзнаки від обласної ради.

 

Довідково. Збірна України, яка захищала честь держави на міжнародній арені, не раз ставала призером чемпіонатів Європи і навіть світу у цьому виді спорту.

 

Пожежно-прикладний спорт, який визнаний в країні неолімпійським видом спорту, включає такі дисципліни (вправи): подолання 100-метрової смуги з перешкодами; підіймання по штурмовій драбині; підіймання по висувній драбині; двоборство (поєднання перших двох дисциплін); пожежна естафета (складається з 4-х різних етапів по 100 м кожний) та бойове розгортання. В Україні, у кожній області діють літні спортивні навчально-тренувальні комплекси з пожежно-прикладного спорту. А також 12 спеціалізованих спортивних навчально-тренувальних комплексів критого типу, на яких спортсмени відточують свою спортивну майстерність. Загалом, за час існування пожежно-прикладного спорту в Україні підготовлено: 8 заслужених майстрів спорту України; 37 майстрів спорту України міжнародного класу; близько 1000 майстрів спорту України, 21 заслужений тренер України.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців