У Житомирі виготовлятимуть протези для інвалідів та учасників АТО

1.03.2016 14:11 Версія для друку
1040

За інформацією Міністерства соціальної політики України у 2016 році послуги щодо забезпечення інвалідів, учасників АТО та інших категорій населення області технічними та іншими засобами реабілітації надаватиме Житомирське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство.

 

Житомирське ДЕПОП спеціалізується на виготовленні, поставці, ремонті та технічному обслуговуванні технічних та інших засобів реабілітації. А також займається виготовленням протезно-ортопедичних виробів підвищеної складності.

 

Підприємство знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Гоголівська, 103. Також можна звернутись за тел.: (0412) 36-12-03, 36-04-78.

 

Перелік інших підприємств України, які у 2016 році будуть надавати послуги інвалідам, учасникам АТО та іншим категоріям населення щодо забезпечення їх технічними та іншими засобами реабілітації, можна переглянути тут.

 

Крім того, в Міністерстві соцполітики на даний час ще триває прийом документів від підприємств-кандидатів усіх форм власності щодо визначення відповідності кваліфікаційним вимогам на виготовлення, поставку, ремонт та технічне обслуговування технічних та інших засобів реабілітації. Таким чином перелік підприємств протезної галузі буде доповнюватись.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців