У Житомирі привітали донорів області, які рятують життя людей. ФОТО

14.06.2018 18:01 Житомирська область, День донора, свято, відзнаки, привітання, Ярослав Лагута Версія для друку
283  

У Всесвітній день донора жителі Житомирщини, які добровільно здають кров та рятують життя людей, отримали вітання та відзнаки від керівництва області.

 

Привітали донорів сьогодні, 14 червня, у Житомирському інституті медсестринства заступник голови ОДА Ярослав Лагута та голова облради Володимир Ширма.

 

«Від імені голови ОДА вітаю вас зі святом. Бажаю вам, донорам, багато-багато років життя, міцного здоров’я, завжди бути прикладом для підростаючого покоління. Мені дуже приємно, що в залі стільки молоді. Це свідчить про те, що ми маємо молоде покоління справжніх патріотів та донорів. Адже донор – це не професія, це склад душі та внутрішнє покликання», – привітав присутніх Ярослав Лагута.

 

Ярослав Лагута та Володимир Ширма відзначили донорів Житомирщини грамотами та подяками облдержадміністрації та обласної ради.

 

Цьогоріч гасло Дня донора – «Подумай за інших. Здай кров. Поділись життям». Адже переливання крові є необхідним компонентом медичної допомоги, дає можливість проводити більш складні медичні та хірургічні втручання і різко збільшити очікувану тривалість і якість життя пацієнтів з різними гострими і хронічними станами.

 

На Житомирщині звання «Заслужений донор України» має 3 людини – жителів, які безоплатно здали кров або її компоненти в кiлькостi 100 i більше разових максимально допустимих доз. Звання «Почесний донор України» мають понад 2000 жителів.

 

Довідково: У 2017 році в області було здійснено 10455 донацій крові та її компонентів, у закладах охорони здоров’я проведено 15033  гемотрансфузій компонентів та препаратів крові.

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців