У Житомирській області укладають угоди з аптеками у рамках програми «Доступні ліки»

3.04.2017 11:09 Житомирська область, доступні ліки, урядова програма, аптеки, відшкодування, угоди, медицина Версія для друку
594

1У рамках програми «Доступні ліки» у Житомирській області укладають угоди з аптеками та 6 квітня на сесії обласної ради розподілять кошти на райони.

 

Про це повідомив т.в.о. начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лучків.

 

«На сьогодні Міністерство охорони здоров’я готує перелік тих медичних препаратів від конкретних фірм, які увійдуть до програми. В області іде процес укладання угод з аптеками. Чекаємо на сесію обласної ради, що відбудеться 6 квітня, де мають бути розподілені кошти на галузь охорони здоров’я. Сподіваємося, що у повному обсязі програма "Доступні ліки" запрацює вже до середини квітня», – зазначив Віктор Лучків.

 

За його словами, на відшкодування вартості ліків для Житомирської області державою виділено 16 млн грн. Прийнято рішення, що кошти будуть розподілені в райони відповідно до кількості хворих.

 

Після розподілу коштів сесією обласної ради та завершення процесу укладання угод на сайті Житомирської ОДА буде опубліковано перелік аптек, які долучаться до програми.

 

Нагадаємо, відповідно до програми, пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців