У Житомирській ОДА планують включити онкологічний диспансер до обласної програми підтримки учасників АТО

3.07.2017 15:45 Житомирська область, обласна програма, соціальна підтримка, учасники АТО, ВПО, внесення змін, Ярослав Лагута Версія для друку
658  

До обласної програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, а також внутрішньо переміщених осіб будуть внесені зміни – включення до переліку лікувальних закладів, які надають медичну допомогу, обласного онкологічного диспансеру.

 

Відповідне рекомендаційне рішення було прийнято сьогодні, 3 липня, на нараді за участю заступника голови ОДА Ярослава Лагути  та заступника голови обласної ради Максима Вілівчука.

 

«Програма ефективна, вона працює, і ми вже декілька разів її вдосконалювали. Ми проговорили з вами деякі зміни та направимо свої рекомендації відповідним комісіям обласної ради. Зокрема, рекомендуватимемо включити до програми обласний онкологічний диспансер до переліку лікувальних закладів, які надають медичну допомогу учасникам АТО, членам їх сімей, а також внутрішньо переміщеним особам», – зазначив Ярослав Лагута.

 

Також він додав, що інші напрацювання, які стосуються зубопротезування, відшкодування вартості ліків будуть направлені на обговорення депутатському корпусу обласної ради. 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців