У Житомирській ОДА провели семінар на тему продажу об’єктів малої приватизації через ProZorro

8.08.2018 10:29 Житомирська область, семінар, продажі, електронна платформа, Олексій Шатило Версія для друку
234

В Житомирській ОДА піл час навчального семінару говорили про порядок використання електронної торгової  системи  «ProZorro.Продажі»для продажу об’єктів малої приватизації.

 

Семінар пройшов вчора, 7 серпня, за участю представників державного підприємства «ПРОЗОРРО.Продажі» Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 

Також у семінарі взяв участь керівник апарату ОДА Олексій Шатило, який акцентував увагу на нові правила проведення приватизації майна державної та комунальної власності у зв’язку з прийнятими змінами у законодавстві.

 

Учасники навчального семінару отримали інформацію від безпосередніх учасників електронної торгової системи  «ProZorro.Продажі» – представників ряду електроних майданичків щодо побудови та складу торгової системи, порядку створення, розміщення, оприлюднення та обміну інформацією і документами в електронному вигляді, необхідними для проведення аукціону в електронній формі.

 

Крім того, учасники семінару мали можливість поставити практичні запитання щодо порядку реєстрації на електронних майданчиках та взаємодії з питань підготовки до продажу об’єктів малої приватизації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців