У Житомирській ОДА учні змагаються на знання подій революції 1917-1921 рр.

1.03.2018 11:03 Житомирська область, українська революція, виставка, настільні ігри, переможці олімпіади, історія, Тетяна Парфентієва Версія для друку
313  

18 учнів житомирських шкіл – переможці обласної олімпіади з історії змагаються на знання подій революції 1917-1921 рр.


Змагання проходять сьогодні, 1 березня, у рамках виставки «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921», яка функціонує на 3 поверсі Житомирської ОДА.


«18 переможців обласної олімпіади з історії сьогодні грають у тематичні настільні ігри на знання подій української революції 1917-1921 років, становлення української держави. Гра представлена у формі мапи України та карток із запитаннями про діячів і події. Той, хто переможе – отримає гру для своєї школи. До неї йде спеціальний підручник, де описані усі події. Тому навіть у процесі гри учні можуть вивчати історію», – сказала в.о. начальника управління культури та туризму Житомирської ОДА Тетяна Парфентієва.


Також вона додала, що такі виставки будуть змінюватися раз у три місяці і наступна буде стосуватися подій Другої світової війни.


Довідково. Виставка до 100-річчя проголошення Української Народної Республіки розміщена на 3 поверсі Житомирської ОДА. Інсталяція розповідає про події Української революції, як з весни 1917 року відбувалося становлення української держави.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців