Учасникам круглого столу розповіли про напрямки допомоги в рамках реалізації проектів ЄС. ФОТО

19.07.2017 14:53 Житомир, круглий стіл, ЄС, підтримка, Угода, проекти, реалізація, Олексій Шатило, Версія для друку
400  

Сучасний стан відносин між Європейським Союзом та Україною, важливість реалізації Угоди про асоціацію, пріоритетні напрямки допомоги, яку надає ЄС в рамках освітніх та культурних проектів обговорили учасники круглого столу з представниками владних структур Житомирщини.

 

Захід відбувся сьогодні, 19 липня, в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», які проводить Представництво ЄС у Житомирі та Бердичеві.

 

Участь у круглому столі взяв директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило.

 

«Ми вже маємо позитивний досвід співпраці із проектами грантової підтримки, які реалізуються Європейським Союзом. Так, в області діє проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який дав можливість реалізувати понад 60 мікропроектів у громадах – вирішення соціальних, економічних проблем та зміцнення громадянської свідомості жителів області. Тому сподіваюсь, що ця зустріч відкриє нові шляхи і напрями співпраці для реалізації проектів на Житомирщині», – зазначив Олексій Шатило.

 

Радник з політичних питань Представництва ЄС в Україні Евеліна Шульц розповіла про те, як Європейський Союз допомагає Україні розвиватись. Зокрема, наразі активно реалізуються інформаційні, освітні та культурні проекти в регіонах України. А також анонсувала заходи, які відбудуться у Житомирі протягом 19-21 липня в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС.

 

Учасники круглого столу – представники виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організації Житомирщини.

 

Нагадаємо, 18 липня у Житомирі пройшов семінар «Підтримка децентралізації в Україні: Зміцнення міжмуніципального співробітництва для кращого надання публічних послуг».

 

Довідково: Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців