Україна припинила військову співпрацю з Росією

20.05.2015 16:40 Версія для друку
437

Сьогодні, 20 травня 2015 року, на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що дія угоди між Україною і Росією про військово-технічне співробітництво припинена. Дане рішення було прийняте Кабміном України. 

 

"Російська Федерація є державою-агресором. РФ незаконно анексувала Крим, здійснила військову інтервенцію на територію Донецької і Луганської областей. Російська Федерація представляє небезпеку для української держави та її територіальної цілісності. Тому угода розривається Кабінетом міністрів України", – зазначив він.

 

Угода між урядом України та урядом Російської Федерації про військово-технічне співробітництво була підписана ще у 1993 році. Документ передбачав координацію зусиль для здійснення взаємовигідного двостороннього військово-технічного співробітництва шляхом збереження та розвитку кооперованих зв'язків, що склалися, при розробці та виробництві військової продукції, здійснення взаємних поставок військової продукції та надання послуг військового призначення.

 

Крім того, сторони зобов’язуювались не продавати чи передавати третій стороні, в тому числі іноземним фізичним, юридичним особам чи міжнародним організаціям надану однією із сторін військову продукцію та інформацію по ній без попередньої згоди їх первісного власника.

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців