Україна продовжує політику реформ за підтримки Світового банку, – Володимир Гройсман

14.02.2018 16:59 Україна, Уряд, співпраця, Світовий банк, Володимир Гройсман Версія для друку
283

1Уряд України відданий політиці позитивних змін у державі і продовжуватиме співпрацю зі структурами Світового банку, який постійно і послідовно підтримує Київ на шляху фундаментальних перетворень.

 

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Віце-президентом Світового банку Сирілом Мюллером.

 

Прем’єр-міністр підкреслив, що минулого року політика Уряду дозволила закріпити економічне зростання. Саме тому реформи в сфері децентралізації, енергоефективності, охорони здоров’я, у пенсійній системі та інших сферах будуть продовжені.

 

Також у фокусі – поглиблення судової реформи, боротьба з корупцією та формування антикорупційного суду, як завершальної ланки системи антикорупційних органів, реформування митних та податкових органів, широкомасштабна приватизація державних підприємств, реформування аграрного комплексу. 

 

«Цього року ми концентруємо увагу на економічному зростанні, проведенні реформ, і я дякую за запровадження програм підтримки для України з боку Світового банку», - сказав Володимир Гройсман.

 

У свою чергу віце-президент Світового банку Сиріл Мюллер наголосив, що лідерство Глави Уряду стало ключовим у питаннях підтримки реформ. Політика Уряду, впевнений віце-президент, дозволяє закласти основи подальшого росту, і Світовий банк готовий стати довіреним партнером України на шляху досягнення великих економічних цілей та примноження добробуту українців.

 

«Ми визначили порядок денний співпраці, і ми готові підтримати Україну», - сказав Сиріл Мюллер.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців