Українська академія лідерства розроблятиме дорожню карту для створення осередку у Житомирі

10.07.2018 11:36 Житомирська область, лідери, навчання, дорожня карта, осередок, центр, студенти, Тетяна Парфентієва Версія для друку
168

Минулого тижня до Житомира завітали представники Української академії лідерства. Після знайомства з обласним центром та спілкуванням із головою ОДА Ігорем Гундичем ментори Академії налаштовані на співпрацю та створення ще одного осередку у Житомирі.

 

Про це повідомила в.о. начальника управління культури та туризму облдержадміністрації Тетяна Парфентієва.

 

«Ми сподіваємось, що одним із наступних міст-осередків Академії стане Житомир. Викладачі школи – неймовірно енергійні молоді люди. Це лідери, які заряджають своєю енергетикою навколишніх людей та гуртуються навколо цікавих проектів, які дозволяють громаді рости і розвиватись. Це та світова практика, яка готує еліту країни. Після знайомства із Житомиром ментори Української академії лідерства закохались у місто. Наступний крок майбутньої співпраці – це створення дорожньої карти, конкретні кроки для втілення проекту. Аби ми розуміли, що маємо зробити для того, аби цей проект реалізувався у Житомирі. Наразі ми чекаємо зворотній зв’язок від керівника Академії. Загалом це була підсумкова зустріч по закінченню навчального року, але з поглядом у майбутнє. І у нас гарні сподівання. Крім цього, вже 9 серпня представники Академії приїздять до нас з виставою «Енеїда», яку вони підготували разом із театром ім. Леся Курбаса», – зазначила Тетяна Парфентієва.

 

У Житомирі, окрім екскурсії містом, 40 представників Української академії лідерства відвідали Музей космонавтики ім. С. П. Корольова та Житомирський військовий інститут, сучасне підприємство «Рудь», зустрілися на полігоні з Житомирською 95-ю аеромобільною бригадою, переглянули фільм документальний фільм «Рейд. Сила нескорених».

 

Керівник Української академії лідерства Роман Тичківський розповів про результати візиту та враження від Житомира: «Темою підсумовування року, що минає, є «Казка про майбутнє». Маючи мрію про нову Україну, ми маємо брати приклад з кращих. І прикладом є життя житомирянина Сергія Корольова, який попри усі труднощі досягнув великого успіху та підкорив небо. Ми хочемо черпати цю енергію й натхнення, щоб змінювати сьогодення. І ми щасливі відкрити для себе Житомир і мріємо відкрити осередок Української академії лідерства саме тут. Ми дякуємо вам за теплий прийом, величезні серця й енергію, яка надихає. Творимо себе – творимо Україну».

 

Нагадаємо, що голова ОДА Ігор Гундич зустрівся із менторами Української академії лідерства, які минулого тижня відвідали Житомир.

 

Довідково: Українська Академія Лідерства (УАЛ) –  це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл. Програма будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей.

 

Мета Академії - вплинути на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування генерації молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності.

 

Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, та Міністерства освіти і науки України. Наразі спільнота випускників УАЛ налічує 230 молодих людей із усіх областей України.

 

Першу Українську Академію Лідерства було відкрито в Києві. У вересні 2015 року 39 студентів розпочали навчання в Академії. І вже наступного року мережа Академії поширились країною. Наразі спільнота випускників УАЛ налічує 230 молодих людей із усіх областей України.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців