Українська діаспора Гонконгу передала бійцям АТО 1 тис. комплектів термобілизни

21.01.2015 17:30 Версія для друку
522

У Житомирі зустріли гуманітарну допомогу, яку передала з Гонконгу українська діаспора. Наші співвітчизники за кордоном зібрали гроші, закупили спеціальну тканину та пошили 1 тис. комплектів термобілизни. Все завантажили у три літаки та доставили в аеропорт «Бориспіль», і 20 січня термобілизна вже була в нашому місті. А сьогодні, 21 січня, волонтер з Києва Іван Борис, голова обласного фонду «Людяність» Юрій Журбенко та директор благодійного фонду «Допомога дітям України» в Житомирській області Ігор Рудковський вирішували, яким чином краще розподілити гуманітарну допомогу.

 

Іван Борис наголосив, що головний принцип, яким він керується під час розподілу допомоги, полягає в тому, аби в першу чергу забезпечити найнеобхіднішим військовослужбовців, котрі виконують бойові завдання на передовій в зоні проведення антитерористичної операції, та не допустити, щоб вона потрапила на склад. Волонтер повідомив, що 300 комплектів термобілизни одразу передадуть 95-ій Житомирській окремій аеромобільній бригаді, 72-ій окремій механізованій бригаді та батальйону «Айдар». Решта буде розподілено між 17-ю окремою танковою бригадою, 96-ю зенітно-ракетною бригадою, 8-ою окремою автосанітарною ротою, 92-ою окремою механізованою бригадою, батальйоном «Правий сектор» та бригадою морських піхотинців, яка зараз формується. Юрій Журбенко запропонував передати допомогу і для 30-ої окремої механізованої бригади міста Новограда-Волинського, бійці якої теж перебувають зараз у неспокійному регіоні.

 

Іван Борис розповів про справу, якій він останнім часу віддає весь вільний час: «Живу і працюю в Києві, а на вихідних особисто доставляю все необхідне нашим військовим в зоні АТО. Найскладніше у діяльності волонтерів – це те, що потреби бійців значно вищі, ніж реальні можливості. Саме тому треба залучитися підтримкою людей, які купуватимуть цигарки, пектимуть кекси та збиратимуть одяг. Ще один варіант – це пошук небайдужих українців за кордоном. Зараз ми вже отримуємо допомогу зі США, Канади, Гонконгу, Італії та Німеччини. Особливо активна спільнота «Євромайдан – Лондон», яка відправила в Україну майже 5 тонн вантажу».

 

Волонтер висловив щиру вдячність директору благодійного фонду «Допомога дітям України» в Житомирській області Ігорю Рудковському. Саме він займався оформленням всіх документів та розмитненням вантажу, і завдяки його організації допомога потрапила в Житомир безкоштовно.

 

Іван Борис готовий і далі підтримувати наших військовослужбовців та їздити в зону проведення АТО. За словами активіста, найближчим часом очікується партія гуманітарної допомоги вже із Греції.

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців