Управління екології ОДА запрошує бажаючих стати екологічними волонтерами

8.04.2016 14:13 Житомирська область, екологія, місячник, волонтер, акція Версія для друку
494

Традиційно навесні перед Великоднем розпочинаються роботи з прибирання міста, його озеленення, екологізації.

 

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації теж долучається до таких заходів. Про це повідомив начальник управління Вадим Войцешук.

 

З 28 березня по 15 травня цього року в області проходить місячник з благоустрою під символічною назвою «За чисте довкілля». Заплановано ряд заходів, які спрямовані на приведення в належний стан територій населених пунктів, акції з посадки зелених насаджень та інше.

 

«Всі ми прагнемо змін на краще, а щоб вони відбулись – потрібно бути екологічно свідомими і навчати цьому наше підростаюче покоління. Саме з цією метою управління екології закликає всіх охочих людей стати екологічними волонтерами, взяти участь у запланованих заходах, бути активними. Наша мета – об’єднати зусилля і можливості органів влади та громадськості для покращення стану довкілля в нашій області», – зазначає Вадим Войцешук.

 

Завдяки консультаціям з громадськістю представники екології можуть виявляти проблемні питання, які потребують допомоги.

 

Вадим Войцешук розповів також, що 23 квітня відбудеться Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою разом!». Започаткована вона організацією Let's do it, Ukraine! Розпочнеться загальне прибирання о 10.00 год. на різних локаціях по місту. Основною із них буде Замкова Гора.

 

Управління екології ОДА запрошує усіх бажаючих стати екологічним волонтером. Для цього необхідно заповнити заявку та надіслати на електронну адресу info@ecology.zt.gov.ua з приміткою «Волонтер екологічних заходів». Тел. для довідок (0412) 22-08-24 (Світлана).

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців